روش باز کردن چشم سوم

ساخت وبلاگ
چکیده : هدف از اين تمرين و استفاده از مانترا، ايجاد ارتعاشاتی قوی و فرستادن انرژی به اين ناحيه است.زير... با عنوان : روش باز کردن چشم سوم بخوانید :

 هدف از اين تمرين و استفاده از مانترا، ايجاد ارتعاشاتی قوی و فرستادن انرژی به اين ناحيه است.

زيرا كليد فعال سازي اين چاكرا (چشم سوم) فرستادن انرژی به اين ناحيه می باشد.
مانترايي كه در اين رابطه به كار می رود Thoh می باشد و به همان شكلی كه نوشته می شود، خوانده می شود. TH در زبان انگليسی به صورت صوتی بين (ت) و (ث) است.

 برای شروع تمرين تمامي شرايط مربوط به مديتيشن را ايجاد كنيد. به صورت نشسته، نفس عميقی بكشيد و هوارا تا زمانی كه احساس ناراحتی نكرديد، در سينه حبس كنيد و سپس هوا را به آرامي از «دهان» به صورتی كه لب ها فاصله ي كمی با يک ديگر دارند، خارج كنيد.
اين عمل را 2 بار انجام دهيد.
سپس دوباره هوارا در سينه تان حبس كنيد و دهانتان را ببنيديد، كمی دندان هارا از هم فاصله بدهيد و زبانتان را بين آن ها قرار دهيد (اين همان حالاتی است كه حرفTHتلفظ می شود)

 حالا هوارا به آرامی در همين حالت خارج كنيد T-h-h-h-h-h-o-h-h-h تا زمانی كه هواي داخل ريه هايتان خارج شود.

 اين عمل را «در كل 3بار، فقط 3 بار» انجام دهيد. اگر به طور صحيح و با شرايط لازم اين كار را انجام دهيد، در فک و گونه های خود، فشاری را احساس مي كنيد.

 به هيچ عنوان اين مانترا را تا 24 ساعت آينده تكرار نكنيد.
اين تكنيک بر خلاف تمرينات ديگر بايد فقط 3 بار، در هر بار هم 24 ساعت فاصله، انجام شود و نيازی به تكرار مداوم آن نيست.
اگر خواستيد كه دوباره اين عمل را اجرا كنيد، با فاصله ي 3 هفته از آخرين جلسه (يعني جلسه ی سوم) دوباره انجام شود.
اگر مقدار انجام اين تكنيک را رعايت نكنيد، ممكن است باعث مشكل شود.

 به خاطر داشته باشيد كه مانترای Thoh بايد به صورت قدرتمند و آهنگين خوانده شود.

 اين مانترا با ايجاد ارتعاشاتی در فک و گونه ها،انرژی ايجاد شده را به غده ی پينه آل برده و در يک عمل باعث فعال سازي چشم سوم می شود.

 تاثيرات فيزيكی ناشی از مانترای چشم سوم: اولين آن ممكن است، سرد شدن يا احساس يک فشار در پيشاني باشد يا سردرد ها بعد از ايجاد سردرد ها ممكن است شما در ناحيه ی پيشانی خود احساس وز وز، سوزن سوزن شدن و يا ضربان بكنيد.

 تاثيرات روانی ناشي از مانتراي چشم سوم:
افزايش قدرت در بافت های اشراقي، توسعه ی خلاقيت توسعه ی روشن بينی، خواندن افكار ديگران، توانايي ديدن چيزهايی كه از نظر ما پوشيده هستند مانند هاله يا موجودات ديگر، توسعه ی روشن شنوايي

 تكنيک مانتراي چشم سوم روشي بسيار قدرتمند براي فعال سازی چشم سوم است، پس مراقب باشيد كه استفاده ی بيش از حد اين مانترا، باعث ايجاد مشكلاتی مي شود.

√ طبق دستور العمل پيش برويد.

– اگه هر مشکلی به دلیل باز کردن چشم سوم براتون پیش بیاد چنل اسکری ورلد نه مسئولیت قبول میکنه، نه کسی رو راهنمایی میکنه، خودتون عقل دارین اگه هدف خاصی رو دنبال نمیکنین و صرفا میخواین Cool باشین یک راه دیگه رو انتخاب کنین

کپی فقط با ذکر نام وبلاگ مجاز است

...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397 ساعت: 19:57