برده ای به نام آزاده از نوع نامدار

ساخت وبلاگ
چکیده : شرابخواری آزاده نامداری، مجری مشهور صدا و سیما در حالت بی‌حجابی بسیار سر و صدا به پا کرد. اما چرا؟ ع... با عنوان : برده ای به نام آزاده از نوع نامدار بخوانید :
شرابخواری آزاده نامداری، مجری مشهور صدا و سیما در حالت بی‌حجابی بسیار سر و صدا به پا کرد. اما چرا؟ عده‌ای گفتند به حریم شخصی‌اش تجاوز شده در حالی که در فضایی باز و عمومی بود. خودش گفت روسری از سرم افتاده و عده‌ای دیگر گفتند پوشش دیگران به ما ربطی ندارد. همه این‌ها در حالی است که او در حال نوشیدن نوشیدنی‌ای است که به احتمال زیاد آبجوی feldschlösschen premium است. اما جدا از همه‌ی این جریانات، هجمه‌ هایی که بر علیه خانم نامداری به راه افتاده هیچ ربطی به نحوه‌ی پوشش یا سبک زندگی وی ندارد، بلکه تمامی این توجهات به دلیل مغایرت ارزش‌های زندگی شخصی وی با ارزش‌هایی است که در تلویزیون برای دیگران تبلیغ می‌کند. بحث اصلی منتقدین، الگوسازیِ ریاکارانه‌ای است که حاکمان فرهنگی ایران، با پول بیت المال، وی را عروسکی خیمه شب‌بازی در رسانه‌ی به‌اصطلاح ملی برای الگو دهی به دختران کرده‌اند؛ در حالی که در زندگی شخصی‌اش بر خلاف آن ارزش‌ها عمل می‌کند. این شخص و حامیانش هیچ تفاوتی با عروسک‌های خیمه شب‌‎بازی غربی مثل مایلی سایرس، جی‌جی حدید، نیکی میناژ، کیم کارداشیان، آریانا گرندی و… و حامیانشان ندارند. اینان برای کنترل و سرکوب خصوصی‌ترین و شخصی‌ترین مسائل فردی زنان و به بردگی کشیدنشان در تفکرات سنتی الگودهی می‌کنند و آنان برای به بردگی کشیدن زنان در آزادی‌های لجام گسیخته و مصرفگرایی بی قید و شرط پست مدرن.

در نهایت هیچ کدام آزاد نیستند، حتی آزاده!


برچسب‌ها: آزاده نامداری, برهنگی ازاده نامداری, شراب خوردن ازاده نامداری, سرزمین جیغ, اتفاقات عجیببرده,نام,آزاده,نوع,نامدار,...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396 ساعت: 17:47