مرگ عجیب یوتیوبی هنگام میکاپ!!

ساخت وبلاگ
چکیده :  جریان این کلیپ برمیگرده به خیلی وقت پیش اما با این حال خیلی ها این کلیپ رو ندیدند و چیزی در مورد او... با عنوان : مرگ عجیب یوتیوبی هنگام میکاپ!! بخوانید :
 

جریان این کلیپ برمیگرده به خیلی وقت پیش اما با این حال خیلی ها این کلیپ رو ندیدند و چیزی در مورد اون نمیدونند.

خانومی که داشت به صورت پخش زنده آموزش میکاپ رو با وسایل میکاپ های اسپانسرش انجام یداد و خیلی هم خوشحال بود ناگهان متوجه چیز عجیبی میشه و ناگهان با کوبیده شده سرش به میز بدونه دخالت خودش کشته میشه.

در اوایل پخش شدن کلیپ خیلی ها گفته بودند که این خانوم برای معروفیت این کار رو کرده و این موضوع غیر عادیه اما وقتی که پلیس اعلام کرد که جنازه این خانوم روی توی همون حال توی خونش پیدا کرده و این خانوم کشته شده شک بزرگی رو به کاربران یوتیوبی داد و هنوز هم یک علامت سوال خیلی بزرگ در ذهن تمام مردم جهان هستش. چگونه و چطور؟؟؟

و اما واقعیت چیست؟

چند وقت قبل از انتشار این ویدیو یک سایت تفریحی بزرگ چالشی برای کاربران عضو شده سایت خودشون به راه می اندازد که اگر کسی بتواند ویدیویی بسازد که بسیاری از مردم رو توی شوک بزرگی قرار بدهد و بیشترین بازدید ا بگیرد برنده یک جایزه نقدی بسیار بزرگ است. این خانوم با دوست پسر خود نقشه ای بکر برای فریب دادن مردم میکشند. دوست پسر این خانوم از سه دوست که در زمینه مدیا و ادیت ویدیو مهارت داشتند کمک میگیرد تا چنین ویدیویی را بسازد و با کلک های اینترنتی این ویدیو از پیش ساخته شده را به صورت لایو ویدیو یوتیوبی منتشر میکنند و بعد آن ویدیو را داخل اکانت خودشان آپلود میکنند.

زمانی که این وبسایت تفریحی بزرگ این زن را برنده اعلام میکند همه متوجه میشوند که این ویدیو ساختگی بوده و این خانوم داخل اکانت تویتتر خودش از این اتفاق ابراز خوشحالی میکند و میگوید من زنده هستم. این خانوم علاوه بر جایزه بزرگی که از اون وبسایت تفریحی گرفت پول زیادی هم از یوتیوب بابت جذب ترافیک زیاد طی مدت کم برای ویدیویی که منتشر کرده بود دریافت کرد

دانلود ویدیو

Monster-Quest.ir


برچسب‌ها: اتفاقات عجیب, اتفاقات ترسناک, ترسناک, تصاویر عجیب, سرزمین جیغمرگ,عجیب,یوتیوبی,هنگام,میکاپ,...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396 ساعت: 17:47